راهکار نگهداشت مشتری با زبلاین

تحول در میزان نرخ نگهداشت مشتریان با زبلاین

طراحی و بهینه‌سازی سفر مشتری

با استفاده از زبلاین برای هر قدم از تعامل مشتریانتان برنامه‌ریزی کنید و پاسخی مناسب به نیازهای آن ارائه کنید.

شخصی‌سازی پیام در کانال ترجیحی مخاطب

برای دریافت بهترین نتیجه از پیام‌های تبلیغاتی خود، با مشتریان خود ارتباطی شخصی‌سازی شده را در کانال‌هایی که ترجیح می‌دهند آغاز کنید.

واکنش مناسب به تعاملات کاربر

زبلاین به شما کمک می‌کند که در زمان درست به هر تعامل کاربر پاسخ مناسب آن‌را به صورت کاملا خودکار ارائه کنید و مشتریان را با کسب‌‍وکار خود درگیر کنید.

مزیت‌های زبلاین در جهت نگهداشت مشتری

از نقطه نظر آماری شانس فروش یک محصول به مشتریانی که یک‌بار تجربه خرید از شما را داشته‌اند ۵۵% بیشتر از یک مشتری جدید است، بنابراین بهتر است انرژی بیشتری را برای نگهداشت مشتریان کنونی هزینه کنیم.

در زبلاین برای هرکاربر به صورت خودکار پروفایلی جداگانه ایجاد می‌شود و کوچکترین تعاملات کاربر با سایت و اپلیکیشن شما ثبت و ذخیره می‌شود این جمع آوری اطلاعات در یک پلتفرم به ساخت تصویری یکپارچه از مشتریان شما منجر می‌شود.

ایجاد ارتباطی پایدار بین شما و مشتریانتان با استفاده زبلاین

راهکارهای هوشمند زبلاین برای افزایش نرخ نگهداشت مشتری

ارسال پیام های خودکار و به‌هنگام به مخاطب هدف

زبلاین این امکان را به شما می‌دهد که پیام های تبلیغاتی شخصی سازی شده خود را برای مخاطبان هدف در زمان مناسب ارسال کنید. برای مثال، می‌توانید ایمیل‌هایی ارسال کنید که مزایای محصولات جدیدی را که مشتریان هنوز درباره آن‌ها اطلاعاتی ندارند، یا محصولات موجود را که به ارزش محصولاتی که قبلاً خریداری کرده‌اند می‌افزایند، توضیح دهد. این نه تنها شانس تکرار خرید را افزایش می دهد، بلکه به تقویت اعتماد آن‌ها به کسب و کار شما کمک می کند.

شخصی سازی پیشنهادات بر اساس رفتار مشتری

با شخصی سازی پیام‌های بازاریابی در زبلان تعاملی را با مشتریان خود آغاز کنید که برای کسب‌وکار شما سودمندتر است. برای هر تعامل کاربر به شکل ویژه‌ای برنامه داشته باشید و با پیام‌های شخصی سازی شده حس مهم بودن را به مخاطبان خود منتقل کنید.

تبدیل مشتریان به حامی برند

حامی برند کسی است که برند شما را از طریق بازاریابی شفاهی ارتقا می دهد. طرفداران برند نظرات مثبتی در مورد محصول شما می گذارند. آنها همچنین مشتریان جدید را معرفی می کنند و از طرف شما محتوا تولید می کنند. حامیان برند حتی بینش های مفیدی را از پرسونای مخاطب به شما ارائه می دهند.

زبلاین به شما این امکان را به شما می دهد که این مشتریان را بر اساس فعالیت آنلاین آنها شناسایی کنید و انگیزه‌هایی برای متقاعد کردنشان برای انجام کارهای بیشتر برای کسب‌وکارتان فراهم کنید.

امکانات کلیدی زبلاین

بخش بندی جزء به جزء مشتریان

مشتریان خود را بر اساس ویژگی‌های مشترک و نحوه تعامل آن‌ها با کسب‌وکارتان تقسیم کنید.

هدفگذاری هوشمند مشتریان

تبلیغات خود را به صورت هدفمند پیش چشم افراد درست قرار دهید.

شخصی سازی یک به یک بازاریابی

تعاملی متناسب با ویژگی‌ها و ترجیحات کاربری را با مشتریان خود آغاز کنید.

گزارش‌های آماری و تحلیلی

از گزارشات تحلیلی زبلاین برای بررسی آنچه در جریان است استفاده کنید.

امکان A/B تست

برای دریافت بهترین نتیجه هر متغیری در زبلاین قابل تست و بهینه سازی است.

سازگاری یکپارچه با سایت و اپلیکیشن

سیستم ادغام زبلاین به راحتی خود را با سایت و اپلیکیشن شما منطبق می‌سازد.