راهکارهای کسب‌وکار با زبلاین

برای خرده فروشی‌های آنلاین

افزایش حجم و تعداد تراکنش‌ها

افزایش طول عمر مشتری

بهبود تجربه کابری

تحلیل رفتار و تعاملات مشتری برای ارائه بهترین تجربه کاربری

با استفاده از امکان بخش‌بندی مشتریان می‌توانید مخاطبین هدف کمپین‌های بازاریابی خود را پیدا کنید. در زبلاین امکان بخش‌بندی درلحظه مشتریان با توجه به ویژگی‌های کاربری و همچنین تعاملات کاربر وجود دارد، با استفاده از این امکان کمپین‌های بازاریابی خود را به صورت هدفمند پیش چشم مخاطبان درست قرار دهید.

ارزش افزوده‌ زبلاین برای کسب‌وکارهای خرده فروشی‌

زبلاین به عنوان پلتفرم جامع اطلاعات مشتری (CDP)

یکی از مهمترین ارکان رشد یک کسب و کار خرده فروشی آنلاین این است که با جمع آوری اطلاعات مفید از کاربران در کنار بخش بندی مناسب آن‌ها، مشتریان هدف را مشخص کرده و در زمان مناسب شروع به آغاز تعامل از طریق کانال های ترجیحی آنها کند. یک سیستم اتوماسیون بازاریابی کارآمد می‌تواند به ایجاد و حفظ رابطه های سودمند برای این نوع کسب و کارها کمک شایانی کند.

زبلاین ابزار جذب و حفظ مشتریان وفادار

تمرکز اصلی یک کسب و کار خرده فروشی اغلب بر روی جذب و حفظ مشتریان وفادار است، زبلاین یک راه عالی برای ایجاد تعاملات شخصی سازی شده با مشتری است که موجب می‌شود مشتریان به سمت وفادار شدن گام بردارند که در نتیجه افزایش درآمد و تکرار خرید را برای کسب و کارها به ارمغان می‌آورد.

زبلاین به عنوان ابزار ارتباط یکپارچه با مشتریان در کانال‌های مختلف

با استفاده از زبلاین در لحظه به رفتار مشتری واکنش مناسب ارائه کنید و درست در زمانی که مشتریان بالقوه انتظار دارند بر اساس علایق آن ها تعامل را آغاز کنید. استفاده از یک اتوماسیون بازاریابی کارآمد این امکان را به شما میدهد که با بررسی هوشمند داده های کاربران، براساس رفتار آن‌ها،بخش بندی کارآمدی از کاربران به دست آورده و با در نظر گرفتن اولویت های بازاریابی پیام های شخصی سازی شده را از سمت کسب و کارتان را از طریق کانال های ترجیحی کاربران به آنها ارائه کنید.

امکانات زبلاین برای خرده فروشی‌های آنلاین

ذخیره و ادغام داده ها از همه منابع اطلاعاتی در یک سیستم

دسته بندی مشتریان بر اساس داده های جمع آوری شده

ارسال پیام های شخصی سازی و برنامه ریزی شده

افزایش ارزش طول عمر مشتریان با طراحی سفر مشتری

ایجاد تعامل با کاربران در کانال‌های ترجیحی آن‌ها

امکان تجزیه و تحلیل نتایج کمپین ها