راهکارهای کسب‌وکار با زبلاین​

حوزه سفر و گردشگری

کاهش هزینه‌های جذب مشتری

ایجاد و رشد برنامه‌های تجربه مشتری خودکار با استفاده از داده‌های رزرو مسافر و مهمان برای به حداکثر رساندن فرصت‌های فروش و بهبود خدمات مشتری از دستاوردهای زبلاین برای کسب‌وکارهای این حوزه است.

افزایش سرعت در جذب مشتری

از زبلاین استفاده کنید تا مسیر تبدیل شدن مخاطب کسب‌وکارتان به خریدار کوتاه شود و با درگیری مخاطب با برند شما، سرعت انتقال در لایه‌های قیف فروش افزایش پیدا کند.

افزایش تعاملات موثر با مشتریان

زبلاین به شما کمک می‌کند تا به طور مداوم از طریق کمپین‌های پرورش خودکار سرنخ فروش با مشتریان ارتباط موثر داشته باشید و تعاملات موثر در فروش را تقویت کرده و مشتریان را با برند خود درگیر کنید.

با زبلاین، همسفر مشتریان خود باشید

با استفاده از اتوماسیون بازاریابی زبلاین، رزرو هتل و بلیط هواپیما خود را با پیشنهادات شخصی سازی شده و هدفمند، افزایش دهید.

زبلاین چه نتایجی را برای کسب و کارهای حوزه گردشگری در بر دارد؟

زبلاین باعث افزایش تعامل با مشتریان می‌شود

یک مشتری به طور میانگین هنگام تحقیق در مورد سفر از ۳۸ وب سایت بازدید می کند. این نشان دهنده آن است که تا چه اندازه مشتریان می‌توانند در معرض پیام‌های تبلیغاتی رقبا قرار گیرند. زبلاین به شما کمک می‌کند در این مسیر تحقیق مشتری در میان رقبا دیده شوید و با شخصی‌سازی تجربیات مشتری، تعامل بهتری با آن‌ها برقرار کرده و در نتیجه درآمد بیشتری کسب کنید. این رقابت گسترده در صنعت گردشگری به این معنی است که تعامل با مشتریان را باید حفظ کرد تا آن‌ها را تا مرحله وفادار سازی پیش برد.

افزایش درآمد از هر مشتری با استفاده از زبلاین

بهبود درآمد در طول چرخه عمر مشتری می‌تواند کاری دلهره آور به نظر برسد. در راستای رسیدن به این هدف متغیرهای زیادی وجود د ارد که باید کنترل شوند. با استفاده از زبلاین می‌توانید این فرآیند را بسیار ساده‌تر کنید. زبلاین به شما کمک می‌کند تا به مشتریانی که سبد خرید خود را رها می‌کنند، واکنش مناسب ارائه دهید و درآمد از دست رفته خود را به طور متوسط ۸ درصد بازیابی کنید.

هدف‌گیری مجدد مشتریان قبلی با زبلاین

زمان زیادی لازم است تا مشتریان به سفر بعدی خود فکر کنند. با این حال مشتریان با سابقه خرید، منبع درآمد فوق العاده‌ای هستند زیرا هزینه فعالسازی آن‌ها نسبت به جذب مشتری جدید بسیار کمتر است . هنگامی که مشتری خرید خود را انجام می دهد، شما به عنوان کسب و کار حوزه گردشگری باید به طور مداوم از طریق کمپین های پرورش خودکار مشتری با آنها در تماس باشید. آخرین تخفیف‌ها، مقصدهای پیشنهادی و اطلاعات رزرو ضروری را به مشتریان ارائه دهید.

مزایای استفاده از زبلاین در کسب‌وکارهای حوزه سفر

شناسایی نیازهای مشتریان

ایجاد محتوای شخصی سازی شده

تعامل به‌هنگام و موثر با مشتریان

افزایش نرخ تبدیل مشتریان

شناسایی و هدف قراردادن مشتریان ارزشمند

کاهش تعداد رزرو های رها شده