راهکارهای کسب‌وکار زبلاین

برای خرده فروشی‌های آنلاین

کاهش هزینه‌های جذب مشتری

ایجاد و رشد برنامه‌های تجربه مشتری خودکار با استفاده از داده‌های رزرو مسافر و مهمان برای به حداکثر رساندن فرصت‌های فروش و بهبود خدمات مشتری از دستاوردهای زبلاین برای کسب‌وکارهای این حوزه است.

افزایش سرعت در جذب مشتری

از زبلاین استفاده کنید که مسیر تبدیل شدن مخاطب کسب‌وکارتان تا خریدار کوتاه شود و با درگیری مخاطب با برند شما سرعت انتقال در لایه‌های قیف فروش افزایش پیدا کند.

افزایش تعاملات موثر با مشتریان

زبلاین به شما کمک می‌کند تا به طور مداوم از طریق کمپین های پرورش خودکار سرنخ فروش با مشتریان ارتباط موثر داشته باشید و تعاملات موثر در فروش را تقویت کرده و مشتریان را با برند خود درگیر کنید.

تحول در نرخ جذب و نگهداشت مشتری با استفاده از زبلاین

ارزش افزوده‌ زبلاین برای کسب‌وکارهای حوزه مدیا

جمع‌آوری اطلاعات کاربران و بخش‌بندی مشتریان

یکی از مهمترین ارکان رشد یک کسب و کار این است که با جمع آوری اطلاعات مفید از کاربران در کنار بخش بندی مناسب آن‌ها، مشتریان هدف را مشخص کرده و در زمان مناسب شروع به آغاز تعامل از طریق کانال های ترجیحی آنها کند. یک سیستم اتوماسیون بازاریابی کارآمد می‌تواند به ایجاد و حفظ رابطه سودمند برای این نوع کسب و کارها کمک شایانی کند.

شخصی‌سازی تجربه مشتری

اتوماسیون بازاریابی به شما کمک می کند تا با گرفتن داده های مناسب از کانال های مختلف ارتباطی خود و تجزیه و تحلیل رفتار، محتوای مناسب را در زمان مناسب به هر خریدار ارائه دهید.

افزایش تعامل و وفاداری مشتریان

می‌توانید به ابزارهای اتوماسیون بازاریابی اعتماد کنید تا با برقراری ارتباط با خریداران از طریق کانال‌های متعدد در طول سفر خریدشان و درگیر نگه‌داشتن آن‌ها با محتوای مرتبط، یک تجربه مشتری بی‌نقص را ارائه دهید و مشتریان را تا رسیدن به مرحله مدافع برند همراهی کنید.

تولید سرنخ‌های بیشتر و افزایش نرخ تبدیل مشتریان

زبلاین با شناسایی نیازهای کسب و کارهای فعال در حوزه مدیا کمک می‌کند تا فرآیندهای تعامل بازاریابی و فروش خود را برای تولید سرنخ‌های بیشتر، تبدیل آن‌ها به فروش و بهینه‌سازی نرخ بازگشت سرمایه ، خودکار کنند. مقدار داده های انباشته شده کاربران در دنیای دیجیتال در حال افزایش است. به عنوان فعالین حوزه بازاریابی، چگونه ازاین اطلاعات استفاده کنیم؟ چنین سؤالاتی منجر به ظهور اتوماسیون بازاریابی شده است.

امکانات زبلاین برای خرده فروشی‌های آنلاین

ذخیره و ادغام داده ها از همه منابع اطلاعاتی در یک سیستم

دسته بندی مشتریان بر اساس داده های جمع آوری شده

ارسال پیام های شخصی سازی و برنامه ریزی شده

افزایش ارزش طول عمر مشتریان با طراحی سفر مشتری

ایجاد تعامل با کاربران در کانال‌های ترجیحی آن‌ها

امکان تجزیه و تحلیل نتایج کمپین ها