راهکار جذب مشتری با زبلاین

تحول در تعداد مشتری جدید با استفاده از زبلاین

ارتباطی چندکاناله با مشتریان

با استفاده از زبلاین در زمان درست با مشتریان ارتباطاتی را در کانال ترجیحی آن‌ها آغاز کنید، زبلاین راه‌های موثری برای کوتاه کردن چرخه جذب مشتری و سرعت بخشیدن به فرآیند فروش به وجود آورده است.

کاهش هزینه‌های بازاریابی

راهکارهای جذب مشتری زبلاین، هزینه های جذب مشتری جدید را به طرز چشمگیری برای شما کاهش می‌دهد و تبدیل به ابزاری کارآمد برای افزایش تعداد مشتریان وفادار شما می‌شود.

افزایش تعاملات موثر با مشتریان

زبلاین بهترین راه ارتباط با مخاطب را به شما نشان می‌دهد و در هر لحظه میتوانید از کانال های مختلف با مشتریان در ارتباط بمانید.

مزیت‌های زبلاین برای افزایش جذب مشتری

با استفاده از راهکارهای موثر جذب مشتری زبلاین، می توان چشم انداز روشن‌تری ترسیم کرد که در آن با استراتژی موثر توجه مشتری را جلب و تعامل بیشتری ایجاد کرد و در نتیجه فروش را افزایش داد.

با استفاده از امکانات بخش‌بندی، شخصی‌سازی بازاریابی و طراحی سفر مشتری در زبلاین هزینه جذب مشتری جدید را به شکل چشمگیری کاهش دهید. با خودکارسازی عملیات بازاریابی در زبلاین بازاریابی خود را هدفمندتر و در زمان و هزینه تیم بازاریابی صرفه‌جویی کنید.

تحلیل رفتار و تعاملات مشتری برای ارائه بهترین تجربه کاربری

با استفاده از امکان بخش‌بندی مشتریان می‌توانید مخاطبین هدف کمپین‌های بازاریابی خود را پیدا کنید. در زبلاین امکان بخش‌بندی درلحظه مشتریان با توجه به ویژگی‌های کاربری و همچنین تعاملات کاربر وجود دارد، با استفاده از این امکان کمپین‌های بازاریابی خود را به صورت هدفمند پیش چشم مخاطبان درست قرار دهید.

زبلاین چگونه باعث افزایش جذب مشتریان می‌شود؟

خودکارسازی فرایند بخش بندی مشتریان​

حذف بخش هایی از پایگاه داده مشتریان که مورد هدف کمپین کنونی بازاریابی شما نیستند ، از دستاوردهای مهم بخش بندی مشتریان است. شما در زبلاین می‌توانید مشتریان را بر اساس ویژگی‌هایی نظیر لوکیشن،دموگرافی، علایق و… به صورت کاملا خودکار به گروه‌هایی هدفمند تقسیم بندی کنید.

ایجاد پیشنهادات شخصی سازی شده

ارزش‌های پیشنهادی کسب‌وکار خود را براساس نیازها و علایق شخصی مخاطبان، به آنها ارائه کنید و میزان اثربخشی فعالیت‌های بازاریابی خود را افزایش دهید.

زبلاین با ثبت اطلاعات کاربری و ردپای تعاملات کاربر بینشی دقیق از آنچه مشتریان شما دوست دارند به شما ارائه می‌کند. تعاملات منجر به فروش را بشناسید و با تقویت آن‌ها مشتریان را به مراحل پایین قیف فروش هدایت کنید

حفظ و تقویت روابط با مشتریان

زبلاین در مورد تقویت روابط و درگیر نگه داشتن مشتریان به شما کمک می کند تا چرخه عمر مشتری را گسترش و کسب و کار خود را توسعه دهید.

با رائه پیشنهاداتی شخصی‌سازی شده بر اساس نیازها و تعاملات کاربران، مخاطبین خود را به تعامل موثر با کسب و کار خود ترغیب کنید

پیگیری، پیشرفت و بهینه‌سازی استراتژی‌های بازاریابی

زبلاین؛ بازوی اجرایی قدرتمند استراتژی‌های بازاریابی شماست

امکانات کلیدی زبلاین

بخش بندی جزء به جزء مشتریان

مشتریان خود را بر اساس ویژگی‌های مشترک و نحوه تعامل آن‌ها با کسب‌وکارتان تقسیم کنید.

هدفگذاری هوشمند مشتریان

تبلیغات خود را به صورت هدفمند پیش چشم افراد درست قرار دهید.

شخصی سازی یک به یک بازاریابی

تعاملی متناسب با ویژگی‌ها و ترجیحات کاربری را با مشتریان خود آغاز کنید.

گزارش‌های آماری و تحلیلی

از گزارشات تحلیلی زبلاین برای بررسی آنچه در جریان است استفاده کنید.

امکان A/B تست

برای دریافت بهترین نتیجه هر متغیری در زبلاین قابل تست و بهینه سازی است.

سازگاری یکپارچه با سایت و اپلیکیشن

سیستم ادغام زبلاین به راحتی خود را با سایت و اپلیکیشن شما منطبق می‌سازد.