افزایش درآمد با زبلاین

راهکارهای هوشمند زبلاین برای کسب درآمد بیشتر کسب‌وکار شما

چرا استفاده از زبلاین بازاریابی پیامکی شما را متحول می‌کند؟

ذخیره زمان تیم بازاریابی

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های زبلاین برای تیم بازاریابی انجام عملیات‌های زمان‌بر بازاریابی به صورت کاملا خودکار و با دقت بالاست.

کاهش هزینه‌های بازاریابی

با استفاده از زبلاین کمپین‌های بازاریابی شما به صورت هدفمند‌تر اجرا خواهد شد. بخش‌بندی هوشمند مشتریان در کنار سایر امکانات زبلاین عملکرد مالی تیم بازاریابی شما را متحول خواهد کرد.

افزایش نرخ تبدیل مشتریان

با استفاده از زبلاین حرکت مشتریان به سمت لایه‌های پایین قیف فروش را تسریع کنید و با شخصی‌سازی بازاریابی و پاسخگویی به تعاملات و نیازهای در لحظه کاربر نرخ تبدیل خود را بهبود دهید.

مزیت‌های زبلاین در جهت افزایش درآمد

زبلاین در مسیر افزایش درآمد از هر مشتری کنار شماست. تفاوتی نمی‌کند که کسب و کارتان چقدر بزرگ یا کوچک باشد، افزایش درآمد به عنوان یکی از اهداف اصلی بازاریابی، در زبلاین راهکارهای هوشمندی برای دستیابی دارد.

با استفاده از زبلاین برای هر مرحله از چرخه عمر مشتری برنامه ریزی کنید و در جهت افزایش تعامل با آن‌ها قدم بردارید. تفاوتی نمیکند مشتریان شما در کجا قرار گرفته باشند با استفاده از زبلاین به سمت شما قدم برمی‌دارند.

خودکار سازی فرآیند جذب مشتری با زبلاین

زبلاین با خودکارسازی فرایندهای بازاریابی، نتیجه عملکرد تیم مارکتینگ را افزایش می‌دهد و باعث افزایش درآمد مستقیم از هر مشتری می‌شود، کسب‌وکارها با استفاده از زبلاین، به طور میانگین حدود ۲۰% شانس خرید مشتریانشان را افزایش داده‌اند.

راهکارهای هوشمند زبلاین برای افزایش درآمد کسب‌وکارها

جذب و پرورش سرنخ‌های فروش

زبلاین امکان جذب و پرورش سرنخ‌های فروش را تا مرحله وفادارسازی برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند، امکان ایجاد یک ارتباط چندکاناله، یکپارچه و شخصی‌سازی شده با مشتریان موجب افزایش نرخ تبدیل آن‌ها خواهد شد.

افزایش تعاملات منجر به خرید

با استفاده از زبلاین برای هر کاربر پروفیلی جداگانه ایجاد کنید و رد پای تعاملات کاربر را ثبت و ذخیره کنید، این امکان موجب می‌شود که امکان پاسخگویی به تمامی نیازها و تعاملات کاربر برای شما فراهم شود. با استفاده از زبلاین پاسخ مناسب را در زمان مناسب به مخاطب درست ارائه کنید و درگیری مخاطب با کسب‌وکار خود را افزایش دهید.

فعالسازی مشتریان غیرفعال

استراتژی فعالسازی مشتریان در زبلاین شامل برنامه‌ریزی دقیق برای ایجاد انگیزه در مشتریان فعلی است تا سریع‌تر به مرحله بعدی از چرخه عمر خود بروند. این استراتژی می‌توند در راستای وفادارسازی مشتریان فعلی یا فعال کردن یک مشتری از دست‌رفته باشد.

نگهداشت مشتریان و افزایش تکرار خرید

از نقطه نظر آماری شانس فروش یک محصول به مشتریانی که یک‌بار تجربه خرید از شما را داشته‌اند ۵۵% بیشتر از یک مشتری جدید است، بنابراین بهتر است انرژی بیشتری را برای نگهداشت مشتریان کنونی هزینه کنیم.

امکانات کلیدی زبلاین

بخش بندی جزء به جزء مشتریان

مشتریان خود را بر اساس ویژگی‌های مشترک و نحوه تعامل آن‌ها با کسب‌وکارتان تقسیم کنید.

هدفگذاری هوشمند مشتریان

تبلیغات خود را به صورت هدفمند پیش چشم افراد درست قرار دهید.

شخصی سازی یک به یک بازاریابی

تعاملی متناسب با ویژگی‌ها و ترجیحات کاربری را با مشتریان خود آغاز کنید.

گزارش‌های آماری و تحلیلی

از گزارشات تحلیلی زبلاین برای بررسی آنچه در جریان است استفاده کنید.

امکان A/B تست

برای دریافت بهترین نتیجه هر متغیری در زبلاین قابل تست و بهینه سازی است.

سازگاری یکپارچه با سایت و اپلیکیشن

سیستم ادغام زبلاین به راحتی خود را با سایت و اپلیکیشن شما منطبق می‌سازد.