راهکارهای کسب و کار با زبلاین

حوزه فعالیت مالی

افزایش کارایی و کاهش خطای نیروی انسانی

اجرا و مدیریت خودکار کمپین‌های بازاریابی

جذب و پرورش سرنخ‌های فروش

تحلیل رفتار و تعاملات مشتری برای ارائه بهترین تجربه کاربری

مزایای استفاده از زبلاین برای کسب‌وکارهای حوزه مالی

پیام‌های شخصی‌سازی شده و به‌هنگام

با استفاده از زبلاین می‌توانید جریان‌های کاری را ایجاد کنید که مخاطبین پیام‌های مناسب را در زمان مناسب دریافت کنند. می‌توانید یادآوری هایی در مورد پرداخت وام یا تمدید بیمه نامه تنظیم کنید. هنگامی که مشتریان بالقوه فرم ها را پر می کنند یا درخواست خدمات می‌دهند، می توان از پیام های خودکار برای جلب توجه آن‌ها درست در زمانی که لازم است استفاده کرد.

افزایش اعتماد و وفاداری مشتریان

شفاف و قابل اعتماد بودن در بخش خدمات مالی امری ضروری است. ارتباطات مداوم و به ‌اندازه با مشتریان به ایجاد این اعتماد کمک می کند. امکان ارائه تجربه کاربری مناسب و یکپارچه با استفاده از زبلاین در کانال‌های ارتباطی مختلف، باعث افزایش تعامل و ایجاد وفاداری در مشتریان می‌شود.‌

درک نیازهای مشتری و شناخت تعملات منجر به فروش

زبلاین با ذخیره و پردازش تعاملات کاربران دیدی واضح از آن چیزی که نیاز مشتریان شماست ارائه می‌دهد. شما با شناخت تعاملاتی که مشتریان را به سمت خرید نزدیک می‌کند، می‌توانید نقاط تماس با مشتریان خود را بهینه‌سازی کنید. با استفاده از قابلیت بخش‌بندی کاربران در زبلاین می‌توانید پیشنهادات شخصی سازی شده را در زمان مناسب برای تبدیل به مشتریان ارسال کنید.

ارتباط یکپارچه و چندکاناله با مشتریان

با استفاده از زبلاین ارتباط یکپارچه (omnichannel) با مشتریان در مرکز استراتژی‌های بازاریابی شما قرار می‌گیرد. زبلاین شما را قادر می‌سازد تا در هر کجا و هر زمان که نیاز دارید به مشتریان دسترسی داشته باشید و در کانال های ترجیحی مشتریان با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و تجربه‌ کاربری یکپارچه برای آن‌ها بسازید.

امکانات زبلاین برای حوزه مالی آنلاین

ذخیره، ادغام و ذخیره داده ها از همه منابع اطلاعاتی در یک سیستم

دسته بندی مشتریان را بر اساس داده های جمع آوری شده

ارسال پیام های شخصی سازی و برنامه ریزی شده

افزایش ارزش طول عمر مشتریان با طراحی سفر مشتری

ایجاد تعامل با کاربران در کانال‌های ترجیحی آن‌ها

امکان تجزیه و تحلیل نتایج کمپین ها