what is zebline?

زبلاین یک راه حل یکپارچه اتوماسیون بازاریابی برای سازمان ها است. ما با نشان دادن رفتار کاربران، پیش بینی کاری که انجام خواهند داد و در نهایت با ارتباط برقرار کردن با آنان از کانال مناسب و در زمان مناسب، فعالیت های بازاریابان را ساده می کنیم.

کوچکترین تعامل کاربران با مشتریان بالقوه در فضای دیجیتال از آنها ردپایی به جا می گذارد که ذخیره و استفاده از این داده ها می تواند برگ برنده ی شما در جذب و وفادارسازی مشتریان باشد. ما کمک می کنیم تا برندها با جمع آوری و تحلیل این داده ها نحوه ی تعامل خود را با کاربران بهینه سازی کرده و ماهیتی دوستانه از برند خود ایجاد کند. 

ارزش‌های تیم زبلاین

هدف تک تک افراد در تیم زبلاین، موفقیت کسب و کار شماست. ما قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود تا با ارائه ی خدمات سفارشی مختص هر کسب و کار، موفقیت شما را تضمین کنیم. 

زبلاین با چشم انداز حضور در بازارهای جهانی، خود را متعهد می داند تا از استاندارها و قوانین بین المللی پیروی نموده و بروزترین متدهای حقوقی و تکنیکال را جهت سرویس دهی و امنیت اطلاعات پیاده سازی کند.

راهکارهای بازاریابی زبلاین هم اکنون با افتخار در بزرگترین شرکت های فعال در حوزه دیجیتال پیاده سازی شده است تا ابزاری حرفه‌ای و در عین حال ساده برای حل چالش های کسب و کارها ارائه دهد.

کسب و کارهایی که به زبلاین اعتماد کردند

برای دریافت کتابچه "صفر تا صد مارکتینگ اتومیشن" لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنید. ما فایل ایبوک رو درلحظه براتون ایمیل می‌کنیم:

برای دریافت کتابچه "صفر تا صد مارکتینگ اتومیشن" لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنید. ما فایل ایبوک رو درلحظه براتون ایمیل می‌کنیم: