راهکار یکپارچه جذب و نگهداشت مشتریان

زبلاین راهکار یکپارچه جذب و نگهداشت مشتری

زبلاین، پاسخی به تمام نیازهای بازاریابی

با زیر نظر گرفتن رفتار کاربران و پایش اطلاعات آن‌ها در کنار سگمنت‌بندی در لحظه مشتریان، پیام‌های شخصی‌سازی شده را در لحظه درست به دست مخاطبین درست برسانید و تحولی در نرخ تبدیل خود ایجاد کنید.

بخش‌بندی کاربران (Segmentation)

شناسایی مشتریان هدف

با بخش‌بندی هوشمند کاربران در زبلاین مخاطبان هدف را شناسایی کنید و کمپین‌های بازاریابی خود را پیش چشمان افراد درست قرار دهید. با استفاده از سگمنت‌بندی در زبلاین هزینه‌های بازاریابی خود را تا ۳۰% کاهش دهید.

شخصی‌سازی بازاریابی (personalization)

افزایش بازدهی کمپین‌ها

با استفاده از امکان شخصی سازی در زبلاین ارزش های پیشنهادی کسب و کار را بر اساس نیاز ها و علایق شخصی مخاطبان، به آنها ارائه و ارتباط با مشتریان را در سطح جدیدی آغاز کنید ارسال پیام‌های شخصی‌سازی شده منجر به بهبود نرخ تبدیل، کاهش نرخ پرش و افزایش بازدهی کمپین‌های تبلیغاتی شما می‌شود.

طراحی سفر مشتری (Journey Design)

افزایش واکنش پذیری مشتریان

زبلاین با تحلیل داده‌ها به شما کمک می‌کند تا نحوه انجام هر مرحله از سفر مشتری را همراه پاسخ مناسب به آن در دسترس داشته باشید. این قابلیت باعث ارسال پیام‌های متناسب، در لحظه و خودکار می‌شود که افزایش واکنش پذیری نسبت به پیام های تبلیغاتی را به دنبال دارد.

تصویری یکپارچه و نزدیک از مشتریان

زبلاین داده‌های مشتریان را از منابع مختلف مانند سایت،اپ و سرور جمع‌آوری و یکپارچه می‌کند
تا یک نمای واحد، منسجم و کامل از هر مشتری ایجاد کند.

فیلیمو به عنوان بزرگترین و پرمخاطب‌ترین VOD کشور برای برقراری ارتباط و شناسایی هر چه بهتر و دقیق تر سلیقه کاربران نیاز به ابزاری پیشرفته داشت تا بتواند رفتار کاربران را با دقت ثبت و طبقه‌بندی کند. تا قبل از زبلاین بسیاری از کمپین های بازاریابی فیلیمو به صورت دستی و غیر اتومات انجام می‌شد. همچنین تعدادی از این کمپین ها به علت نبودن ابزار لازم، امکان اجرا نداشت. لازم به ذکر است که اجرای این کمپین ها به صورت دستی زمان بسیار زیادی را از نیروی انسانی می‌گرفت.

شروع با زبلاین مثل آبِ خوردن!

در تمام مسیر تحول کسب‌وکارتان کنار شما هستیم