قابلیت جدید زبلاین: ارسال پیام به کاربران فعال در یک Automation

آیا تا به حال در یک سفر بازاریابی به دنبال راهی برای ارسال پیام فقط به کاربرانی بوده‌اید که اقدام خاصی را انجام داده‌اند؟ به عنوان مثال، یک فروشگاه اینترنتی ممکن است بخواهد در یک سفر مشتری، به مشتریانی که در ماه گذشته حداقل ۲۰ میلیون ریال خرید کرده‌اند، کد تخفیف ارائه دهد.

تا چندی پیش، انجام این کار به طور دقیق دشوار بود. اما با به‌روزرسانی جدید زبلاین، این کار به سادگی امکان‌پذیر شده است!

قابلیت جدید “Reload Segment”

با استفاده از این قابلیت، می‌توانید در هر نقطه از سفر مشتری، مجموعه شرایط تعریف شده در سگمنت مورد نظر خود را به‌روزرسانی کنید و از امکان محاسبات لحظه ای برای تشخیص کاربرانی که شرایط مدنظر شما را دارند استفاده کنید.

چگونه کار می‌کند؟

فرض کنید در سفر خود از یک نود “Is In Segment” استفاده می‌کنید. این نود برای شناسایی کاربرانی است که متعلق به یک سگمنت خاص هستند یا خیر. با فعال کردن گزینه “Reload Segment” در این نود، زبلاین در لحظه اجرای سفر مشتری، لیست اعضای سگمنت را در همان لحظه به‌روزرسانی می‌کند و فقط کاربرانی که در لحظه اجرا، با شرایط تعریف شده آن سگمنت مطابقت دارند، به مراحل بعدی هدایت می‌شوند.

مزایای استفاده از این قابلیت:

  • ارسال پیام دقیق‌تر: با این قابلیت، می‌توانید مطمئن باشید که پیام‌های شما فقط به کاربرانی ارسال می‌شود که براساس آخرین داده ها، حائز شرایط مدنظر شما هستند.
  • افزایش نرخ تبدیل: ارسال پیام‌های مرتبط به مخاطبان مناسب، می‌تواند منجر به افزایش نرخ تبدیل و بهبود عملکرد سفرهای بازاریابی شما شود.
  • بهبود تجربه کاربری: ارسال پیام‌های غیرضروری به کاربرانی که به آنها ربطی ندارد، می‌تواند تجربه کاربری را خدشه‌دار کند. با استفاده از این قابلیت، می‌توانید از ارسال پیام‌های بی‌ربط جلوگیری کنید و تجربه کاربری را ارتقا دهید.

زبلاین، همراه شما در مسیر بازاریابی خودکار

زبلاین دائماً در تلاش است تا با ارائه قابلیت‌های جدید و به‌روز، به شما در انجام بازاریابی خودکار به بهترین نحو کمک کند. با استفاده از زبلاین، می‌توانید سفرهای بازاریابی خود را به صورت هوشمندانه‌تر و کارآمدتر طراحی کنید و به نتایج بهتری دست پیدا کنید.

زبلاین، #موتور_بهره_وری

مطالب پیشنهادی

پارادایم شیفت: محاسبه لحظه‌ای پرفورمنس در کمپین‌های مارکتینگ

چکیده معیارهای اندازه‌گیری منسوخ شده: معضل مارکترها تاخیر در جمع‌آوری گزارشات عدم وجود تصویر یکپارچه…
نویسنده: تحریریه زبلاین
بروزرسانی: ۱۴۰۲-۱۰-۱۱

چرا کسب و کارها به وفاداری مشتری اهمیت نمی‌دهند

در این مطلب، به جهان وفاداری مشتریان و دلایلی که به نظر می‌رسد بسیاری از…
نویسنده: تحریریه زبلاین
بروزرسانی: ۱۴۰۲-۰۸-۱۶

نظر شما چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *