مارکتینگ اتومیشن زبلاین

راهکار یکپارچه جذب و نگهداشت مشتری

first-circ
مارکتینگ اتومیشن زبلاینمارکتینگ اتومیشن چیست؟!

زبلاین چگونه کار می‌کند؟

مارکتینگ اتومیشن یا اتوماسیون بازاریابی فرایندی در برنامه‌های بازاریابی است که موجب می‌شود تعاملات با مشتریان و یا انجام عملیات‌های بازاریابی به صورت خودکار انجام شود. 

مارکتینگ آتومیشن (marketing automation) به بازاریابان کمک می‌کند تا استراتژی‌های خود را بدون هدر رفتن منابع ، با کمترین نیروی انسانی و با بهره‌وری بالا به کار ببرند.

کارایی اصلی یک اتوماسیون بازاریابی در مورد خودکارسازی وظایف زمان‌بر و تکراری است. به عبارت ساده ، وظیفه مارکتینگ اتومیشن ارسال پیام درست، در زمان درست به مخاطب درست است.

وظایف اصلی مارکتینگ اتومیشن زبلاین

اتوماسیون بازاریابی چه امکاناتی را برای شما فراهم می‌کند؟

جمع‌آوری داده‌های کاربران

Customer Data Platform

جمع‌آوری داده‌های کاربران

زبلاین به شما این مکان را می‌دهد که تمامی ویژگی‌ها و رفتار مشتریان بالقوه خود را شناسایی و تعاملات منجر به خرید را تقویت کنید. زبلاین نمای کلی و منحصربه‌فردی از اطلاعات کاربری را به شما ارائه می‌دهد و باعث درک همه جانبه کسب‌وکار شما از مشتری می‌شود.

شخصی‌سازی بازاریابی

Personalization

شخصی‌سازی بازاریابی

ارزش‌های پیشنهادی کسب‌وکار خود را براساس نیازها و علایق شخصی مخاطبان، به آنها ارائه کنید.
رد پای کاربران را در سایت خود زیر نظر بگیرد و با کشف نیاز‌ها و علایق آن‌ها پیشنهاداتی ارائه کنید که بیشترین نرخ تبدیل را برای کسب و کار شما در بر داشته باشد.

بخش‌بندی مشتریان

Segmentation

بخش‌بندی مشتریان

 شما در زبلاین می‌توانید مشتریان را بر اساس ویژگی‌های کاربری و نحوه تعاملات آن‌هابه گروه‌هایی هدفمند تقسیم کنید. 
با بخش بندی کاربران در زبلاین، می‌توانید پیام‌هایی هدفمندتر برای مخاطبان ارسال کنید که موجب افزایش نرخ تبدیل آن‌ها شود.

ارتباط یکپارچه و چندکاناله با مشتری

Omnichannel Marketing

ارتباط یکپارچه و چندکاناله

تفاوتی نمی‌کند که مخاطبان شما ارتباط از طریق چه کانالی را ترجیح دهد، با زبلاین ارتباطی یکپارچه را با آن‌ها در کانال‌های مختلف بازاریابی (اس‌ام‌اس، ایمیل و انواع نوتیفیکشن ها) آغاز کنید.

طراحی سفر مشتری

Journey Design

طراحی سفر مشتری

زبلاین با امکان طراحی سفر مشتری (journey design) به شما کمک می‌کند تا نحوه انجام هر مرحله از سفر مشتری به همراه پاسخ مناسب به آن را در دسترس داشته باشید.
در زبلاین هر متغیری در مسیر تبدیل شدن مشتریان شما قابل کنترل است.

تحلیل و بررسی عملیات‌های خودکار

dashboard & analytics

تحلیل و بررسی

با استفاده از داشبوردهای تحلیلی زبلاین تاثیر کوچک‌ترین متغیر در برنامه‌های بازاریابی شما قابل مشاهده است. در یک نگاه کشف کنید چه چیزی واقعا کار می‌کند و چه چیزهایی نیاز به بهبود دارد.

مزایای استفاده از زبلاین

تحولی بزرگ در برنامه‌های بازاریابی کسب‌وکار شما

زبلاین دستیاری هوشمند برای اجرای خودکار فعالیت‌های بازارابی شماست، مارکتینگ اتومیشن با جمع‌آوری داده‌های مشتریان از پلتفرم‌های مختلف و بخش‌بندی آن‌ها امکان ایجاد بازاریابی شخصی‌سازی شده را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند و با قابلیت طراحی سفر مشتری میزان جذب و نگهداشت آن‌ها را متحول می‌کند.

جذب مشتری

با خودکارسازی فرایند بخش بندی مشتریان و ایجاد پیام‌های شخصی‌سازی شده در کانال‌های مختلف میزان جذب مشتریان خود را افزایش دهید. زبلاین در مورد تقویت روابط و درگیر نگه داشتن مشتریان به شما کمک می کند تا چرخه عمر مشتری را گسترش دهیدو آن‌ها را به تعامل موثر با کسب و کار خود ترغیب کنید.

نگهداشت مشتری

با استفاده از زبلاین ارتباط خود با مشتریان را حفظ کنید و با پاسخگویی به هنگام به نیازها و تعاملات مشتری تا رسیدن به مرجله وفاداری آن‌ها را همراهی کنید، استراتژی‌های نگهداشت مشتریان شامل به حداکثر رساندن تعامل آن‌ها با کسب‌وکار شماست، در نتیجه این تعاملات نرخ بازگشت سرمایه افزایش می‌یابد. زبلاین در مسیر افزایش تعاملات مشتریان در کنار کسب‌وکار شما خواهد بوددر نتیجه نرخ بازگشت سرمایه را افزایش می‌دهد. مارکتینگ اتومیشن در مسیر افزایش تعاملات مشتریان در کنار کسب‌وکار شما خواهد بود.

فعالسازی مشتریان غیر فعال

فعالسازی مشتریان در زبلاین شامل برنامه‌ریزی دقیق برای ایجاد انگیزه در مشتریان فعلی است تا سریع‌تر به مرحله بعدی از چرخه عمر خود وارد شوند و به تعاملشان با کسب‌وکار شما ادامه دهند. یک راهکار فعال‌سازی مشتری خوب باعث ساخت ارتباطات با ارزش مالی بیشتر با مشتریان می شود همچین باعث افزایش تکرار خرید در مشتریان موجود میشود و در نتیجه نرخ بازگشت سرمایه را افزایش می‌دهد.

مارکتینگ اتومیشن و افزایش تعامل

افزایش تعاملات منجر به فروش

ایجاد تجربیات جذاب و شخصی‌سازی‌شده برای مخاطبان، جنبه‌ای از بازاریابی است که زبلاین در جهت افزایش تعامل، آن را برعهده می‌گیرد زبلاین با ایجاد تعاملی هوشمند و با ارزش مالی بیشتر با مشتریان، باعث افزایش چرخه عمر مشتری می‌شود و در نتیجه نرخ بازگشت سرمایه را افزایش می‌دهد. زبلاین در مسیر افزایش تعاملات مشتریان در کنار کسب‌وکار شما خواهد بود

کانال‌های ارتباطی در زبلاین

ارتباطی چندکاناله و یکپارچه با مشتریان در اتوماسیون بازاریابی

تفاوتی نمی‌کند که مشتریان شما ارتباط از طریق چه کانالی را ترجیح می‌دهند، مارکتینگ اتومیشن زبلاین اینجاست که پیام بازاریابی شما را در لحظه درست پیش چشم آن‌ها قرار دهد و حس کاربری یکپارچه را در تمامی این کانال‌ها برای آن‌ها ایجاد کند.

marketing automation

ایمیل مارکتینگ

تاثیرگذاری کمپین‌های ایمیلی را با استفاده از قدرت شخصی‌سازی زبلاین افزایش دهید و با بخش‌بندی مخاطبین ایمیل‌هایی هوشمند ارسال کنید

اس ام اس مارکتینگ در زبلاین

اس ام اس مارکتینگ

از زبلاین استفاده کنید تا در میان انبوه پیام های تبلیغاتی رقبا، با مشتریانتان هرکجا که هستند تعامل داشته باشید و دیده شوید.

وب پوش در زبلاین

وب پوش

یک پیام شخصی‌سازی شده را به کاربری که هیچ سرنخ ارتباطی از او در دسترس نیست را در سایت به نمایش بگذارید.

اپ پوش در مارکتینگ اتومیشن

اپ پوش

تجربه‌ای جذاب برای مخاطبان اپلیکیشن خود ایجاد کنید و با پیشنهادات شخصی سازی شده آن‌ها را به سمت تعامل بیشتر ترغیب کنید.

مارکتینگ اتومیشن و پیام داخلی اپ

پیام های داخل اپ

بهترین راه برای ارتباط با مخاطبین بدون سرنخ فروش ارسال پیام‌های به هنگام از طریق پیام‌های شخصی سازی شده داخل اپلیکشن است.

پیام داخلی در زبلاین

پیام های داخل وب

با استفاده از امکان نمایش پیام‌های کاملا شخصی سازی شده در وبسایت نرخ تعامل با مشتریان بدون سرنخ فروش را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

سوالات متداول کاربران

در یک تعریف کلی، اتوماسیون بازاریابی به پلتفرمی اشاره دارد که گردش کار و وظایف بازاریابی را خودکار و اندازه‌گیری فعالیت‌های بازاریابی را آسان می‌کند تا برندها بتوانند عملکرد و درآمد خود را سریع‌تر افزایش دهند.

زبلاین اولین سرویس مارکتینگ اتومیشن کاملا ایرانی است. ما در زبلاین تلاش کرده ایم که برای تمام نیازها و دغدغه های کسب و کار های ایرانی، قابلیت های کاربردی ارائه دهیم. استفاده از زبلاین، شما را از دیگر ابزارهای بازاریابی بی نیاز خواهد کرد.

زمانی که حجم اطلاعات و داده ها در کسب و کار افزایش پیدا کند و کمپین های بزرگ برای کسب و کار ها اجرا میشود، پردازش اطلاعات حاصل از کمپین ها برای نیروهای انسانی بسیار سخت و در مواقعی غیر ممکن است. این وظیفه را مارکتینگ اتومیشن زبلاین به راحتی برعهده گرفته و به بهترین نحو انجام می‌دهد. 
از مزیای زبلاین می‌توان به این موارد اشاره کرد:
● مدیریت لیدها ● افزایش تعامل مخاطب ● افزایش نرخ بازگشت کاربران ● افزایش نرخ تبدیل کاربران ● افزایش نرخ بازگشت سرمایه

هزینه استفاده از یک اتوماسیون بازاریابی به متغیر های متعددی بستگی دارد، تعداد کاربران ، تعداد جرنی های فعال و نحوه پشتیبانی. برای اطلاع دقیق از قیمت استفاده از سرویس زبلاین و مشاهده امکانات زنده آن از طریق فرم اقدام به ثبت مشخصات خود کنید.

نیاز به اطلاعات بیش‌تر دارید؟

در تمام مسیر تحول کسب‌وکارتان با تیمی قدرتمند کنار شما هستیم.
با پر کردن فرم تماس با ما اجازه دهید درباره راهکارهای زبلاین مختص کسب‌وکار شما، صحبت کنیم!

هنوز مطمئن نیستید که زبلاین چه دستاوردی برای کسب‌وکار شما دارد؟

راهنمای قطعی ما برای اتوماسیون بازاریابی را دانلود کنید، جایی که با جزئیات بیشتر در مورد مارکتینک اتومیشن صحبت میکنیم.
پی دی اف صفر تا صد مارکتینگ اتومیشن
big-circ

درخواست دمو

راهکارهای اختصاصی زبلاین برای کسب‌وکارتان را مشاهده کنید

هدف تک تک افراد در تیم زبلاین، موفقیت کسب و کار شماست. ما قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود تا با ارائه ی خدمات سفارشی مختص هر کسب و کار، موفقیت شما را تضمین کنیم. 
راهکارهای مارکتینگ اتومیشن زبلاین هم اکنون با افتخار در بزرگترین شرکت های فعال در حوزه دیجیتال پیاده سازی شده است تا ابزاری حرفه‌ای و در عین حال ساده برای حل چالش های کسب و کارها ارائه دهد.

برای دریافت کتابچه "صفر تا صد مارکتینگ اتومیشن" لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنید. ما فایل ایبوک رو درلحظه براتون ایمیل می‌کنیم:

برای دریافت کتابچه "صفر تا صد مارکتینگ اتومیشن" لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنید. ما فایل ایبوک رو درلحظه براتون ایمیل می‌کنیم: