کتابچه رایگان صفر تا صد مارکتینگ اتومیشن

در میان اصطلاحات تخصصی دنیای مارکتینگ اتومیشن سردرگم شدید؟ هنوز مطمئن نیستید که استفاده از اتوماسیون بازاریابی مناسب کسب‌وکار شما هست یا خیر؟ این کتابچه مختص به شماست!

امکانات زبلاین

زبلاین به کسب‌وکارها کمک کند تا استراتژی‌های بازاریابی خود را بدون هدر رفتن منابع و با بهره‌وری بالا به کار ببرند. 

راهکارهای بازاریابی زبلاین

1. جذب مشتری

با استفاده از راهکارهای موثر جذب مشتری زبلاین، می توان چشم انداز روشن‌تری ترسیم کرد که در آن با استراتژی موثر توجه مشتری را جلب و تعامل بیشتری ایجاد کرد و در نتیجه فروش را به طور چشم‌گیری افزایش داد.

4. نگهداشت مشتری

از نقطه نظر آماری شانس فروش یک محصول به مشتریانی که یک‌بار تجربه خرید از شما را داشته‌اند ۵۵% بیشتر از یک مشتری جدید است، بنابراین بهتر است انرژی بیشتری را برای نگهداشت مشتریان کنونی هزینه کنیم

2. فعالسازی مشتریان

فعال سازی به این معناست که مشتریان به مزایای محصول یا شما پی ببرند و تصمیم بگیرند به مرحله بعدی تعامل با شما بروند. با زبلاین اطمینان پیدا کنید که هر تعامل با مشتری، تاثیر مثبتی دارد و او را به مرحله بعدی از چرخه عمر خود هدایت می‌کند.

5. افزایش درآمد

زبلاین در مسیر افزایش درآمد از هر مشتری کنار شماست. تفاوتی نمی‌کند که کسب و کارتان چقدر بزرگ یا کوچک باشد، افزایش درآمد به عنوان یکی از اهداف اصلی بازاریابی، در زبلاین راهکارهای هوشمندی برای دستیابی دارد.

کانال‌های ارتباطی در زبلاین

تفاوتی نمی‌کند مشتریان شما کدام راه ارتباطی را ترجیح می‌دهند، زبلاین پیام شما را در زمان مناسب پیش چشم آن‌ها قرار می‌دهد.

برای ایجاد تحول در کسب و کار خود آماده‌اید؟

با پر کردن فرم این فرم به ما اجازه دهید تا برای صحبت در مورد راهکارهای زبلاین ویژه کسب و کار شما برنامه‌ریزی کنیم

برای دریافت کتابچه "صفر تا صد مارکتینگ اتومیشن" لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنید. ما فایل ایبوک رو درلحظه براتون ایمیل می‌کنیم:

برای دریافت کتابچه "صفر تا صد مارکتینگ اتومیشن" لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنید. ما فایل ایبوک رو درلحظه براتون ایمیل می‌کنیم: