زبلاین

راهکار یکپارچه
جذب و نگهداشت مشتری

زبلاین چیست و چگونه کار می‌کند؟

زبلاین به عنوان اولین سرویس مارکتینگ اتومیشن کاملا ایرانی تلاش می‌کند تا برای تمام نیازها و دغدغه های کسب و کارهای ایرانی، قابلیت‌های کاربردی ارائه دهد و کسب‌وکارها را از دیگر ابزارهای بازاریابی بی نیاز کند. مارکتنیگ اتومیشن زبلاین با جمع‌آوری اطلاعات کاربران و بخش‌بندی هوشمند آن‌ها امکان ارسال پیام‌های شخصی‌سازی شده بر اساس نحوه تعامل آن‌ها را در کانال‌های ارتباطی مختلف را فراهم می‌کند. ارسال پیام‌های مناسب و شخصی سازی شده در زمان مناسب به کاربران، موجب افزایش تعامل آن‌ها با کسب و کار شما و افزایش بازدهی کمپین‌های تبلیغاتی می‌شود.

کسب‌وکارهایی که به زبلاین اعتماد کردند:

امکانات زبلاین

 

بازاریابی شخصی‌سازی شده (Personalization)

حذف بخش هایی از پایگاه داده مشتریان که مخاطب هدف کمپین کنونی بازاریابی شما نیستند ، از دستاوردهای مهم بخش‌بندی مشتریان است. با ایجاد گروه‌های کاربری، می‌توانید پیام‌هایی هدفمندتر برای مخاطبان ارسال کنید که موجب افزایش احتمال تبدیل آن‌ها به مشتری می‌شود. از آنجایی که شما درک بهتری از آنچه افراد در یک گروه خاص و کوچکتر می‌خواهند دارید، عملیات بازاریابی شما می‌تواند نیازهای آنها را دقیق‌تر برآورده کنند.
استفاده از زبلاین باعث کاهش هزینه ها و صرفه جویی در منابع کسب و کار شما می‌شود. 33% از بازاریابان می‌گویند که مهم‌ترین مزیت یک اتوماسیون بازاریابی صرفه جویی در زمان است.

کانال‌های ارتباطی در زبلاین

ایمیل مارکتینگ

زبلاین اینجاست تا با استفاده از امکان ارسال ایمیل‌های شخصی سازی شده و بدون نیاز به کدنویسی، پیام درست خود را در زمان مناسب به دست مخاطبان هدف برسانید.

پیام‌های داخل اپلیکیشن

زبلاین به شما این امکان را می‌دهد که یک پیغام شخصی سازی شده را به کاربری که هیچ سر نخ ارتباطی از او در دسترس نیست را در اپلیکیشن به نمایش بگذارید.​

اس‌ام‌اس مارکتینگ

تفاوتی نمیکند در چه ساعتی از روز کاربر تعامل با شما را شروع می‌کند با هوش مصنوعی زبلاین اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی شما بدون نیاز به نیروی انسانی آماده ارسال هستند.

پیام‌های داخل سایت

زبلاین به شما این امکان را می‌دهد که یک پیغام شخصی سازی شده را به کاربری که هیچ سر نخ ارتباطی از او در دسترس نیست را در سایت به نمایش بگذارید.

اَپ پوش

با زبلاین تجربه ای جذاب برای مخاطبان اپلیکیشن موبایلی خود ایجاد کنید و با پیشنهادات شخصی سازی شده و در لحظه آنها را به سمت تعامل بیشتر ترغیب کنید.

وب پوش

برای ارسال پیام تبلیغاتی خود لازم نیست که منتظر رجوع کاربر به سایت خود باشید با ارسال وب پوش‌های هوشمند در لحظه مناسب مخاطبین را به تعامل دعوت بیشتر کنید

داستان موفقیت

فیلیمو
فیلیمو
Read More
فیلیمو به عنوان بزرگترین و پرمخاطب‌ترین VOD کشور برای برقراری ارتباط و شناسایی هر چه بهتر و دقیق تر سلیقه کاربران نیاز به ابزاری پیشرفته داشت تا بتواند رفتار کاربران را با دقت ثبت و طبقه‌بندی کند. تا قبل از زبلاین بسیاری از کمپین های بازاریابی فیلیمو به صورت دستی و غیر اتومات انجام می‌شد. همچنین تعدادی از این کمپین ها به علت نبودن ابزار لازم، امکان اجرا نداشت. لازم به ذکر است که اجرای این کمپین ها به صورت دستی زمان بسیار زیادی را از نیروی انسانی می‌گرفت.
نوبار
نوبار
Read More
در پلتفرم نوبار بسیاری از کاربران بعد از استعلام قیمت سرویس از سایت خارج شده و هرگز سفارش خود را نهایی نمی‌کردند. برای بازگرداندن این دسته از کاربران به چرخه ثبت سفارش و یادآوری سفارش ناتمام، تیم بازاریابی نوبار با استفاده از قابلیت‌های کاربردی پلتفرم زبلاین، اقدام به ارسال پیام در بازه‌های زمانی مختلف و پیشنهاد های متفاوت کرده و به این وسیله نرخ بازگشت کاربران خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.
Previous
Next

راهکارهای زبلاین

 

نگهداشت مشتریان (Retention)

احتمال فروش به مشتری فعلی حدود ۶۵% است در حالی که این عدد برای مشتریان جدید، فقط حدود ۱۵٪ است.

کسب یک مشتری جدید ۷ برابر بیشتر از فروش به یک مشتری بازگشتی هزینه دارد این در حالی است که 65 درصد از سود کسب‌وکارها از مشتریان فعلی حاصل می‌شود.

از آنجایی که مشتریان بازگشتی به طور متوسط ۳۰% بیشتر از مشتریان جدید هزینه میکنند تنها با افزایش ۱۰ درصدی نرخ نگهداشت مشتری درآمد کسب و کار تا ۳۰% افزایش می‌یابد.

برای ایجاد تحول در کسب و کار خود آماده‌اید؟

با پر کردن فرم این فرم به ما اجازه دهید تا برای صحبت در مورد راهکارهای زبلاین ویژه کسب و کار شما برنامه‌ریزی کنیم

برای دریافت کتابچه "صفر تا صد مارکتینگ اتومیشن" لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنید. ما فایل ایبوک رو درلحظه براتون ایمیل می‌کنیم:

برای دریافت کتابچه "صفر تا صد مارکتینگ اتومیشن" لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنید. ما فایل ایبوک رو درلحظه براتون ایمیل می‌کنیم: